Zajęcia z seniorami

dlaczego Willa Łucja

 

Willa Łucja jest przyjaznym miejscem, w którym seniorzy otaczani są profesjonalną opieką naszego personelu zapewniającego im codzienny komfort i bezpieczeństwo.

 

Co wpływa na dobre samopoczucie naszych pensjonariuszy

  • troskliwa opieka
  • zaplecze medyczne dzięki bliskiemu sąsiedztwu oddziału enel-med
  • zajęcia psychologiczne i rehabilitacyjne
  • możliwość częstego kontaktu z rodziną dzięki dogodnej lokalizacji ośrodka

Inspiracją dla działań naszego zespołu jest znaczenie imienia „Łucja”. Wierzymy, że „Warto dostrzegać potrzeby drugiego człowieka, zdając sobie sprawę, że każdy z nas może kiedyś potrzebować pomocy”.

PRZYKŁADOWY PLAN DNIA:

08:00 - 08:30  I śniadanie
08:30 – 08:50  przegląd prasy
09:00 – 10:00  kącik poetycki, filmowy
11:00 – 11:30  II śniadanie
12:00 – 12:35  rehabilitacja grupowa
12:35 – 13:30  zajęcia plastyczne
13:00 – 13:30  obiad
13:45 – 16:00  terapia zajęciowa
16:00 - 17:30   podwieczorek
17:30 – 18:00  kolacja
18:00 – 20:00  przygotowanie do snu

Atrakcyjna lokalizacja sprzyja częstym odwiedzinom

Willa Łucja znajduje się w doskonale skomunikowanej części Warszawy, nieopodal trasy S8. Naszym celem było stworzenie ośrodka w miejscu, do którego łatwo jest dojechać z każdej części miasta. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasz podopieczny może mieć częsty kontakt z rodziną, znajomymi i przyjaciółmi. Każdy gość naszego seniora jest zawsze u nas mile widziany.

Zapewniamy komfortowy pobyt i smaczną kuchnię

Zadbaliśmy o domową atmosferę projektując komfortowe i bogato wyposażone pokoje. Stworzyliśmy przestronną i ciepłą jadalnię, a także elegancki i wygodny salon - miejsce spotkań i integracji naszych podopiecznych.

Kucharze przygotowują smaczne i różnorodne posiłki dostosowane do potrzeb i wskazań dietetycznych osób starszych. Oddaliśmy im do dyspozycji doskonale wyposażoną kuchnię.

W sąsiedztwie Willi Łucja znajduje się teren zielony z altaną ogrodową i ławkami. W ciepłe dni pensjonariusze chętnie korzystają z ogrodu w asyście opiekunów lub swoich gości.

Monitoring i systemy przywołujące personel zapewniają bezpieczeństwo naszych pensjonariuszy oraz niezbędną pomoc w każdej chwili.

Personel medyczny wielu specjalności w zasięgu ręki

Dzięki bezpośredniej bliskości przychodni enel-med pensjonariusze mają szeroki dostęp do lekarzy różnych specjalizacji i zabiegów rehabilitacyjnych.

Poza usługami objętymi ceną pobytu, seniorzy mogą skorzystać z wielu specjalistycznych konsultacji lekarskich, badań oraz szeregu zabiegów pozytywnie wpływających na stan zdrowia i witalność.

Terapia zajęciowa urozmaica pobyt

W Willi Łucja przewidzieliśmy różnorodne formy terapii zajęciowej. Dzięki nim pensjonariusze nie nudzą się i nie wiedzą czym jest codzienna monotonia. Zorganizowane warsztaty podtrzymują aktywność naszych podopiecznych. Zajęcia doskonale odwracają uwagę od niepokojących myśli oraz poprawiają samoocenę. Spotkania odbywają się w specjalnie zaprojektowanej sali terapeutycznej.


WYKORZYSTYWANE FORMY TERAPII


ZOBACZ NASZ OŚRODEK.

Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji.

UMÓW SPOTKANIE
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ.

Wypełnij formularz. Oddzwonimy.

ZOSTAW KONTAKT
POROZMAWIAJ Z KONSULTANTEM.

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na pytania.

ZADZWOŃ