Nasz zespół

Empatia, zaangażowanie i gotowość niesienia pomocy

Jesteśmy blisko pensjonariuszy i ich rodzin. Stawiamy na interdyscyplinarny zespół, który całościowo obejmuje opieką i terapią naszych podopiecznych. W skład zespołu wchodzą lekarze, pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci oraz personel opiekuńczy.

Zatrudniamy doświadczonych fachowców z dużą wiedzą merytoryczną z zakresu opieki senioralnej. Personel pielęgniarsko-opiekuńczy uczestniczy w cyklicznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki temu nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Monitorujemy satysfakcję naszych seniorów i ich rodzin dotyczącą sprawowanej przez nas opieki. Wnioski i sugestie osób ankietowanych są dla nas wyznacznikiem do doskonalenia świadczonych usług. Te czynniki pomagają nam w dążeniu do opieki nad seniorami zgodnie z najwyższymi standardami.


Agnieszka Adamczyk

Dyrektor oddziału

Ma ponad 18-letnie doświadczenie  w branży medycznej, z firmą enel-med związana od 15 lat. Obecnie pełni funkcję Kierownika Ośrodka oraz Przychodni. W wolnej chwili lubi spędzać czas aktywnie oraz podróżować.

Małgorzata Dobrzyńska

Koordynator pielęgniarek i opiekunów

Absolwentka Wyższej Szkoły Pawła Włodkowica w Płocku na Wydziale Zarządzania - Menager Służby Zdrowia. Ukończyła również studia I stopnia na kierunku Pielęgniarstwo. Od 32 lat jest aktywnie związana ze służbą zdrowia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej, na Oddziale Internistycznym oraz w Poradni Chirurgicznej. Ukończyła liczne kursy specjalistyczne między innymi z zakresie „Wykorzystania i interpretacji zapisu elektrokardiograficznego”, „Cierpienia terminalnego chorego we współczesnym świecie”, resuscytacji krążeniowo-oddechowej, Holistycznej Opieki Paliatywnej oraz „Wartości moralnych we współczesnym pielęgniarstwie”. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami w podeszłym wieku. W placówkach opiekuńczych koordynowała pracę pielęgniarek i innego podległego zespołu. Otrzymała certyfikat z zakresu „Komunikacja interpersonalna”. W czasie wolnym gra w szachy, czyta książki i chodzi na długie spacery ze swoim psem.

Monika Markiewicz

Psycholog, aktorka. Absolwentka Wydziału Aktorskiego w PWSTFiTV w Łodzi oraz Psychologii Klinicznej na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie.

Pracuję jako psycholog w Willi „Łucja”, Ośrodku Opiekuńczo – Rehabilitacyjnym w Warszawie. Prowadzę doradztwo i konsultacje psychologiczne w prywatnych gabinetach oraz warsztaty i szkolenia z zakresu wystąpień publicznych, autoprezentacji i komunikacji dla firm i instytucji.

Współpracuję również, jako aktorka, z Teatrem Atlantis na Zamku Królewskim w Warszawie.

Brałam udział w licznych szkoleniach, m.in. z zakresu technik poznawczo – behawioralnych,  mediacji rodzinnych czy praktykach w zakresie psychoterapii zaburzeń nerwicowych i zaburzeń osobowości.

Grażyna Stępińska 

Terapeuta zajęciowy

Grażyna pracuje jako terapeuta zajęciowy w naszym ośrodku. Jak sama mówi jej celem jest angażowanie seniorów do współpracy w grupie, motywowanie, organizowanie czasu wolnego, ćwiczenia  a przede wszystkim bycie z podopiecznym, wysłuchanie go i pomoc w życiu codziennym. Nasz terapeuta pracuje nad tym aby każdego dnia na twarzy pensjonariusza pojawił się uśmiech. 

Mgr Paweł Furmaniak

Koordynator Rehabilitacji

Magister fizjoterapii. Absolwent Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Wykładowca akademicki przedmiotów: kinezyterapia oraz terapia manualna. Koordynator rehabilitacji w Centrum Medycznym Enel Med oddział Ursus oraz Domu Opieki i Rehabilitacji Willa Łucja.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu placówkach medycznych oraz gabinetach min u boku dr Andrzeja Sadowskiego instruktorem medycyny manualnej mięśniowo-szkieletowej wg Praskiej Szkoły koncepcji K . Lewita

Ukończył liczne kursy i szkolenia:

  •  Zintegrowany cykl szkoleń terapii manualnej (Metody funkcjonalnej terapii manualnej oraz  osteopatycznych i chiropraktycznych technik terapii manualnej kręgosłupa i stawów obwodowych oraz osteopatii strukturalnej metodą krótkiej dźwigni HVT  )
  • Kurs koncepcji terapii manualnej metody Maitland terapia i diagnostyka
  • Reedukacja nerwowo-mięśniowa wg koncepcji PNF
  •  Nowoczesne Metody Leczenia Stawu Kolanowego- chirurgia i rehabilitacja
  •  Kinesiology Taping Advanced
  •  Kinesiology Taping Basic.
ZOBACZ NASZ OŚRODEK.

Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji.

UMÓW SPOTKANIE
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ.

Wypełnij formularz. Oddzwonimy.

ZOSTAW KONTAKT
POROZMAWIAJ Z KONSULTANTEM.

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na pytania.

ZADZWOŃ