Pobyty stlałe dom seniora

o ENELSENIOR

Marka enelsenior powstała z potrzeby zapewnienia profesjonalnej opieki osobom starszym. Jako Grupa ENEL-MED, mamy wieloletnie doświadczenie we wspieraniu naszych pacjentów w powrocie do zdrowia. Naturalnym więc było dla nas stworzenie miejsca, w którym będziemy mogli służyć pomocą pacjentom i zapewnić szeroką opiekę pensjonariuszom w jesieni ich życia.

Za cel postawiliśmy sobie zapewnienie bezpieczeństwa i fachowego wsparcia osób starszych i ich rodzin przez nasz personel. Dbamy o pensjonariuszy zarówno pod kątem fizycznym jak i psychicznym. Dokładamy wszelkich starań, aby późne lata spędzali w godnych warunkach wsparcia i zrozumienia.

Staramy się pomagać naszym podopiecznym w tym, by jak najwięcej czynności wykonywali samodzielnie. Dzięki temu utrzymują poczucie niezależności, co ma pozytywny wpływa na dobre relacje z bliskimi i ich formę psychiczną.

Doskonale wiemy, jak pobyt u nas pomaga pensjonariuszom oraz ich rodzinom w codziennym życiu, które pełne jest obowiązków zawodowych i prywatnych.


ZOBACZ NASZ OŚRODEK.

Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji.

UMÓW SPOTKANIE
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ.

Wypełnij formularz. Oddzwonimy.

ZOSTAW KONTAKT
POROZMAWIAJ Z KONSULTANTEM.

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na pytania.

ZADZWOŃ